kontakt@rascalbrave.pl

Kubki Van Life | Camping

Wyświetlanie jednego wyniku

No to w drogę! Podróż w starym, odrestaurowanym Vanie to nasze marzenie, a do tego jeszcze pyszna kawa o wschodzie słońca, lub ciepłą herbatkę przy zachodzie. Jeżeli jesteś pasjonatem takiego życia to możesz wybrać kubek w stylu Van life. Są to grafiki związane z podróżowaniem busem po świecie. Znajdziesz na nich samochody i campingowe życie.

Kubki turystyczne w stylu Van life...

Jeżeli chcesz podróżować busem, vanem po świecie to warto zabrać ze sobą kubek emaliowany z ciężarówką na grafice. Taki kubek jest trwały i możesz go użyć w każdych warunkach. Dodatkowo picie z takiego kubka turystycznego sprawia frajdę. Nasze kubki są wykonane z wysokiej jakości blachy i pokryte elegancką emalią. Dla wielkich podróżników taki kubek będzie świetnym rozwiązaniem, gdyż można go używać na kuchenkach gazowych czy nawet na ognisku, aby przygotować sobie posiłek.

Weź kubek na Camping!

Las, namiot, przyjaciele i oczywiście odpowiednie kubki, które wesprą tę cudowną atmosferę. Kubki metalowe campingowe są bardzo uniwersalne, dlatego bez problemu można ich używać w domu. Grafiki na naszych kubkach są unikalne i niepowtarzalne co dodaje kubkom dodatkowego uroku. Kubek campingowy łatwo zabrać ze sobą, nie musimy się obawiać, że coś stanie się z nimi. Są wytrzymałe i przy dłuższym użytkowaniu wyglądają jeszcze lepiej. Kubek możesz zabrać do plecaka lub torby.