kontakt@rascalbrave.pl

Kubki na ślub

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

I oto nastała nowa moda, a może to już trwa od wieków. Pary zakochanych lubią kupować dla siebie dopasowane kubki. Ostatnio również można znaleźć wiele personalizowanych kubków na ślub. Są to kubki dla pary młodej, z których korzystają podczas imprezy ślubnej, zabierają takie kubki jako gadżety do sesji ślubnej lub zostawiają sobie jako pamiątkę swojego wielkiego dnia.

Kubek mąż i żona czyli kubki dla par.

Kubki emaliowane dla par to świetny prezent na ślub dla młodej pary. W naszym sklepie możesz zamówić kubek personalizowany z imionami pary lub z ważną datą. Tego typu kubki polecamy jako prezent na ślub, rocznicę ślubu czy nawet Walentynki. Jeżeli jesteś mężczyzną takie kubki dla par możesz kupić swojej ukochanej z wybranym cytatem, a nawet grafiką, która przywołuje miłe, wspólne wspomnienia.

Spersonalizowane kubki i filiżanki na ślub

Co powiecie na to, aby na stole Pary Młodej stały piękne emaliowane kubki ślubne? Wyglądałyby bardzo stylowo i oryginalnie. Takie kubki ślubne, czy filiżanki personalizowane można wykorzystać jako mały prezent dla gości będących na ślubie. Małe inicjały, cytat czy chwytliwy napis zostaną w pamięci ludzi, jak również to bardzo praktyczny prezent.