kontakt@rascalbrave.pl

Kubki na prezent

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Szukasz fajnego prezentu dla bliskiej osoby? Kubek to świetny prezent dla każdego. Szczególnie jak jest to produkt ręcznie malowany z ciekawym wzorem. Kubek jest to bardzo indywidualny produkt i każdy lubi coś innego. Kubek można wybrać ze wzorem, który pasuje do osoby obdarowywanej.

Prezent na urodziny - kubek urodzinowy

Kubek na urodziny to może być świetny prezent, gdyż jest to uniwersalny produkt dla każdego. Prezent urodzinowy może być personalizowany z imieniem lub datą urodzenia, a dodatkowo taki kubek jest odpowiednia pakowany. Nasze kubki są malowane ręcznie dlatego każdy szczegół możemy zmienić lub dodać napis czy dodatkowy obrazek. Kubek może zostać wysłany bezpośrednio do osoby, którą chcemy obdarować.

Kubek na prezent świąteczny

Jeżeli potrzebujesz małego upominku dla znajomego lub dodatku do dużego prezentu to warto sprawdzić naszą ofertę kubków. Mamy różne wzory, kolory i kubki z różnych materiałów, które będą świetnym prezentem na każdą okazję. Dodatkowo odpowiednie wzory, napisy i grafiki świąteczne tym bardziej wprowadzą osoby obdarowywane w miły nastrój.