kontakt@rascalbrave.pl

Kubki górskie

Wyświetlanie 1–9 z 10 wyników

Niezależnie od tego, czy jesteś na szlakach turystycznych, czy po prostu delektujesz się kubkiem gorącej kawy w przytulnym domu, lekkie, ale wytrzymałe kubki górskie są idealnym dodatkiem. W naszej ofercie znajdziesz kubki górskie emaliowane jak i te z porcelany. To nie tylko produkty, które możesz wziąć ze sobą w podróż a dokładnie chodzi o kubki z motywem górskim.

Kubek metalowy z motywem lasu i gór

Dla pasjonatów górskich wypraw taki kubek z górską grafiką będzie idealnym prezentem. Na naszych kubkach znajdziesz rysunki, które przedstawiają nie tylko góry ale również las, jeziora, pola, trawy i to wszystko co znajdziesz w naturze. Są tam też górskie i leśne zwierzęta. Kubeczki są o różnej pojemności dlatego idealnie sprawdzą się zarówno do napojów gorących takich jak kawa czy herbata, jak również do wody czy soków. Kubki górskie, najczęściej nazywane po angielski mountains świetnie będą wyglądały jako dodatek do klimatycznego wnętrza. Możesz użyć kubka emaliowanego z motywem górskim jako doniczkę do małej roślinki.

Kubek Mountains - kubki z motywem górskim

Piękny kubek górski każdego dnia może przywoływać miłe wspomnienia z wojaży. W sklepie możesz wybrać odpowiednią grafikę, która będzie pasowała do Twojego charakteru lub do osobowości osoby obdarowanej takim prezentem.