kontakt@rascalbrave.pl

Kubki ceramiczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

W każdym domu znajdziemy kubki ceramiczne, niektórzy mają swój ulubiony do każdego napoju, dlatego często jest ich bardzo dużo. Jednak jak mówią, kubków nigdy za dużo. W kubkach pijemy kawę, herbatę czy gorącą czekoladę. Jak wiadomo każdy kolor kubeczka zapewnia inne walory smakowe napoju w środku. W naszej ofercie znajdziecie kubki, które będą świetnym przyjacielem każdego dnia, będą pasować do każdego wnętrza.

Kubki ceramiczne ze wzorem

W naszym sklepie znajdziecie wiele ciekawych wzorów i kolorów kubeczków. Sprowadzamy cały asortyment od różnych producentów w Polsce, dlatego mamy bogatą ofertę produktów. Kubki ceramiczne z malowanym wzorem to świetny prezent na każdą okazję. Nasze kubki są ręcznie malowane wysokiej jakości farbami do porcelany i wypiekane w wysokiej temperaturze, aby powierzchnia była trwała i odporna na przetarcia i mycie kubka.

Unikatowe kubki z porcelany

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy różne kubeczki, ceramiczne, porcelanowe czy szklane, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Na każdym kubeczku znajdziesz inny wzór, dlatego bez problemu znajdziesz coś dla siebie. Kubki na kawę czy herbatę są bardzo indywidualnym produktem, dlatego warto mieć w różnych wzorach, aby każdy z członków rodziny miał swój własny.