FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Staramy się zamówienia realizować w ciągu 5-7 dni roboczych. Jednak kubeczki malowane są przez nas ręcznie i przy większych zamówieniach może być opóźnienie. W razie takiej sytuacji otrzymasz informację o ewentualnym opóźnieniu.

Akcesoria emaliowane tworzone są dla osób specjalnie dla osób, którzy podróżują i uwielbiają być wśród natury. Metalowe naczynia nie powinny ulec zepsuciu w wysokiej temperaturze. 

Naczynia emaliowane mają taki urok. Emalia nakładana jest ręcznie, dlatego możliwe są wybrzuszenia, pęcherzyki czy delikatne zadrapania. Te drobne szczegóły często pozostają niewidoczne, chyba że przyjrzymy się im uważnie i dodadzą Twojemu produktowi wyjątkowego charakteru. Nie ma dwóch takich samych produktów!

Naczyń nie należy myć w zmywarce. Wystarczy skorzystać z płynu do naczyń i gąbki. Grafika jest trwała, jednak przy dłuższym użytkowaniu może się przecierać. Rzucanie, upuszczanie lub drapanie nie jest naprawdę zalecane.

Absolutnie nie! Żadnych naczyń metalowych nie wolno wkładać do mikrofali. Kubki ceramiczne można wykorzystać w kuchence mikrofalowej.

Nasze produkty pakowane są z zasadą „zero waste”. Oznacza to, że wykorzystujemy opakowania, kartony, folie otrzymane od naszych producentów kubków, tak aby nie wytwarzać nowych śmieci.

Tak! Wystarczy wyrazić chęć tego, aby przesyłka była prezentem. Możesz wybrać również wysyłkę bezpośrednio do osoby obdarowywanej.