kontakt@rascalbrave.pl

Odpowiednie nawodnienie organizmu to podstawa, dlatego warto mieć przy sobie butelkę z wodą. A jeżeli to jest metalowa butelka z ciekawą grafiką to jeszcze lepiej! Warto wybrać wielorazową butelkę ze stali nierdzewnej lub aluminium, aby nie produkować nadmiernych ilości plastiku. Butelka metalowa jest lepszym pomysłem niż butelka plastikowa czy szklana. Można do niej wlać każdy napój, zabrać ze sobą a później uzupełnić w każdym momencie. Stalowe butelki są bardzo trwałe i nie ulegają zniszczeniu, wgnieceniu czy zadrapaniom.

Butelki metalowe na wodę idealne na wyjazd!

Nasze bidony metalowe są nie duże i bardzo zgrabne, a dodatkowo lekkie, dlatego idealnie sprawdzą się w torebce czy plecaku. Taką butelkę można zabrać na wycieczkę, jak również korzystać z niej każdego dnia. Butelka zakręcana jest na korek, dlatego możesz mieć pewność, że napój pozostanie w butelce. Łatwe otwieranie i zamykanie wspomaga wygodne użytkowanie produktu. Zaletą stalowych butelek jest trwałość, przekłada się to oczywiście na mniejszą ilość śmieci. Butelki metalowe są o różnej pojemności, dlatego każdy może wybrać coś dla siebie odpowiedniego. Jeżeli jesteś w trakcie wyjazdu zabraknie Ci wody, możesz taką butelkę łatwo wykorzystać. Wystarczy, że napełnisz ją wodą ze źródełka do picia.

Aluminiowa butelka - butelki termiczne

Butelki aluminiowe są bardzo lekkie i pojemne, a dodatkowo można w nie wlewać różne napoje, nie tylko wodę, dlatego, że aluminium nie reaguje z kwasami. Jest to bezpieczna butelka wielorazowego użytku. Aby nie produkować więcej plastiku, możesz wykorzystać wodę z kranu. Jeżeli boisz się za dużego kamienia to możesz dokupić filtr do wody i korzystać w każdym miejscu na świecie z przefiltrowanej wody w swojej butelce z ciekawą, spersonalizowaną grafiką.